شماره: 16066
1397/01/22
برگزاری مراسم پیاده روی برادران اعضای بسیج جامعه پزشکی استان به مناسبت هفته سلامت
برگزاری مراسم پیاده روی برادران اعضای بسیج جامعه پزشکی استان به مناسبت هفته سلامت

به مناسبت گرامیداشت هفته سلامت، یک دوره برنامه پیاده روی به مسافرت ۸ کیلومتر با حضور یکصد نفر از برادران اعضای سازمان بسیج جامعه پزشکی استان ایلام در مسیر جغاسبز برگزار شد.

در این برنامه پس از پیمودن مسیر ۸ کیلومتری سرهنگ پاسدار جمال شاکرمی جانشین فرمانده سپاه امیرالمومنین استان ایلام ضمن تبریک هفته سلامت و تقدیر از برگزار کنندگان این برنامه در رابطه با اهمیت سلامت و جایگاه آن در زندگی فردی و اجتماعی پرداخت.

در ادامه نیز حجت الاسلام والمسلمین سید محمد باقر هاشمی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی ایلام ضمن تقدیر از حضور شرکت کنندگان در این برنامه فرهنگی، به نقش سلامت از دیدگاه دین و تعالیم اسلامی اشاره کرد و سلامتی را یکی از نعمت های الهی اعطایی به بشر توصیف کرد.

در ادامه سرهنگ پاسدار  ساسان زمانی ضمن تقدیر از حضور اعضای سازمان بسیج جامعه پزشکی در برنامه پیاده روی، سلامت جسم و روح را یکی از ملزومات زندگی هر فرد برشمرد و پرداختن به ورزش خصوصاً پیاده روی را عاملی در جهت تامین سلامت عنوان کرد.

در این مراسم پیاده روی، مسابقه ای به مناسبت هفته سلامت برگزار شد و به هفت نفر از برندگان از سوی سازمان بسیج جامعه پزشکی استان جوایزی اهدا شد.

همچنین از سوی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه، معاونت اجتماعی و اداره بازرسی دانشگاه، تعداد ۱۵ جایزه به برگزیدگان مسابقه اهداء شد و در ادامه نیز شرکت کنندگان در مراسم پیاده روی، به انجام بازی های بومی محلی پرداختند.

حق انتشار محفوظ است ©