شماره: 13633
1396/05/12
مراسم دهه کرامت
مراسم دهه کرامت

 

سازمان بسیج جامعه پزشکی استان ایلام به مناسبت دهه کرامت مراسمی با همین موضوع در سالن جلسات ستاد دانشگاه با حضور  ریاست  دانشگاه، نماینده ولی فقیه در دانشگاه های استان ایلام،مسئول سازمان بسیج جامعه پزشکی، خواهران و برادران بسیجی در دانشگاه علوم پزشکی و واحدهای تابعه برگزار نمود.

برنامه با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید توسط قاری محترم آغاز گردید،در ابتدا مجری برنامه ضمن خیر مقدم گویی توجه حضار را به سخنان رئیس دانشگاه  دکتر دلپیشه جلب نمود و ایشان نیز به گزارش مبسوطی در خصوص عملکرد دانشگاه و مشکلات و اقدامات انجام شده پرداختند.

در ادامه حجت الاسلام و المسلمین دکتر غیاثی نماینده محترم ولی فقیه در دانشگاه های استان ایلام به بیان مطالبی در خصوص دهه کرامت و زندگی نامه امام رضا(ع) و همچنین مسائل اخلاقی  جهت حضار پرداختند.

مسئول سازمان بسیج جامعه پزشکی با اشاره به دهه کرامت و بیان خاطره ای که خود ایشان از امام رضا(ع) در دهه کرامت شفاء گرفته بودند و برگزاری مسابقه و قرعه کشی از بین کسانی که به مسابقه چهار جوابی  فرهنگی که از قبل بین حضار توزیع شده بود جواب صحیح داده بودند و اهداء جوائز به سه نفر از برندگان پایان بخش مراسم بودند.

ضمنا در پایان از حضار پذیرایی به عمل آمد.

حق انتشار محفوظ است ©